سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

45154021
گزارش نادرستی مشخصات

کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی SM OCUC NZOptical Fiber Cable 24Core SM Shahid Ghandi OCUC NZ

ویژگی‌های کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی SM OCUC NZ:

  •   نوع کابل فیبر نوری: سینگل مود
  •  تعداد کور: 24کور(6*4)
  • جنس روکش: LSZH
  • نوع تار: NZ
  • مدل: کانالی

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیOptical Fiber Cable 24Core SM Shahid Ghandi OCUC NZ

کابل فیبر نوری 24 کور

کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی ، 6×4 ، سینگل مود، خشک و بدون ژله Optical Fiber Cable, SM, 24 Core, (4*6), Shahid Ghandi, OCUC

1- مشخصات عمومی کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی

این مشخصات فنی کلیه جزئیات دقیق‌تری از کابل فیبر نوری 24 کور رشته کانالی به لحاظ ویژگی‌های اپتیکی، فیزیکی و مکانیکی جهت استفاده از  کابل‌های نوری در کاربردهایی جهت مصارف پروژه‌های کانالی محور پوشش می‌دهد.

2- فیبر نوری

2-1- ویژگی های کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی

فیبرهای سینگل مد دارای استاندارد(ITU-G652) و مشخصات درج شده در جدول شماره ذیل می‌باشند.

توجه: برای ITU-T G652D تضعیف در 1383، < 0.31 dB/Km خواهد بود.

پارامترها واحد ارزش
تضعیف فیبر نوری Fiber Attenuation 1310nm dB/km 0.35
تضعیف فیبر نوری Fiber Attenuation 1550nm dB/km 0.25
تضعیف تغییر دما dB/km 0.05≥
نقطه عدم انطباق Point Discontinuities 1310/1550nm dB 0.10≥
تضعیف حداکثرآب Water Peak Attenuation 1383±3 dB/km ارجاع به توضیح
تغییر تضعیف طول موج Attenuation Change vs. Wavelength 1285-1310 dB/km 0.10≥
تغییر تضعیف طول موج Attenuation Change vs. Wavelength 1525-1575 dB/km 0.05≥
تغییر تضعیف شعاع خمش Attenuation Change vs. Bending 100wraps/50mmdia dB 0.05≥
طول موج پراکندگی صفر nm 1300-1324
حداکثر پراکندگی Maximum Dispersion 1310nm Ps/nm.Km 3.2≥
حداکثر پراکندگی Maximum Dispersion 1550nm Ps/nm.Km 18.0≥
شیب پراکندگی صفر Zero Dispersion Slope Ps/nm2.Km 0.092≥
قطر اسمی Nominal Mode Field Diameter 1310nm μm 9.2±0.4
قطر اسمی Nominal Mode Field Diameter 1550nm μm 10.4±0.8
طول موج برش فیبر نوری Cable Fiber Cut-off Wavelength (λcc) nm <1260
افت پراکندگی حالت قطبش Polarization Mode Dispersion 1310nm Ps/ √kM <0.2
افت پراکندگی حالت قطبش Polarization Mode Dispersion 1550nm Ps/ √kM <0.2

2-2- ابعاد کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی

ابعاد فیبر نوری به ترتیب جدول روبرو می باشد.

پارامترها واحد ارزش
روکش قطر μm 125±2
خطای متمرکز روکش هسته(کر) μm Max 1
خطای غیر متعارف هسته % Max 6
خطای غیر متعارف روکش % Max 2
قطر فیبر نوری پوشش روکش μm 250±15
خطای متعارف پوشش μm 15
خطای غیر متعارف پوشش % 10

2-3-مشخصات لوز تویوب و کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی

هر لوز تویوب کابل فیبر نوری بر اساس رنگ براساس جدول روبرو که شناسایی می‌شود.

توجه: برای فیبرهای نوری کمتر از 12 کر رنگ‌های اولی باید در نظر گرفته شوند.

شماره فیبر نوری رنگ شماره فیبر نوری رنگ
1 سفید 7 قهوه ای
2 قرمز 8 بنفش
3 سبز 9 نارنجی
4 آبی 10 صورتی
5 زرد 11 طوسی
6 مشکی 12 بی‌رنگ
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیOptical Fiber Cable 24Core SM Shahid Ghandi OCUC NZ
سایر مشخصات
نوع فیبر

سینگل مود (SM)

نوع کابل فیبرنوری

کانالی

تعداد کور

24

رنگ

مشکی

جنس روکش

LSZH

تعداد مهار

3 مهار

نظرات کاربرانOptical Fiber Cable 24Core SM Shahid Ghandi OCUC NZ

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی SM OCUC NZ”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخOptical Fiber Cable 24Core SM Shahid Ghandi OCUC NZ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیOptical Fiber Cable 24Core SM Shahid Ghandi OCUC NZ
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول