سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

45154021
گزارش نادرستی مشخصات

کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی ADSS SM SPAN80Optical Fiber Cable SM 24Core Shahid Ghandi ADSS-SPAN80

ویژگی‌های کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی ADSS SM SPAN80:

  •  نوع کابل فیبر نوری: سینگل مود
  •  جنس روکش: LSZH
  • تعداد کور: 24کور(6*4)
  • مدل: کانالی

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیOptical Fiber Cable SM 24Core Shahid Ghandi ADSS-SPAN80

کابل فیبر نوری 24 کور ADSS شهید قندی

اصطلاحات: (6*4)، سینگل مد، SPAN80 Optical Fiber Cable, SM, 24 Core,(4*6), Shahid Ghandi, ADSS-SPAN80
کابل فیبر نوری 24 کور ADSS شهید قندی بدلیل المان‌های کششی غیر فلزی قابلیت آن را دارد که بدون مهار فلزی بین دو تیرک قرارگیرد. این کابل دارای روکش مقاوم ضد ترک (Anti Track) بوده و به همین دلیل قابلیت این را دارد که در مجاورت میدان‌های مغناطیسی و کابل‌های فشار قوی بالای 20 ولت بدون آسیب به روکش، در دراز مدت نصب شود. تحمل نیروی کشش این کابل فیبر نوری ADSS شهید قندی متناسب با شرایط جوی و نحوه کاربرد تنظیم و طراحی می‌گردد. این نوع کابل برای تیرهایی که فاصله آن‌ها حداکثر تا 80 متر است، مناسب می‌باشد.

کابل فیبر نوری 24 کور ADSS شهید قندی

کابل فیبر نوری 24 کور ADSS شهید قندی سینگل مود دارای استاندارد (ITU-T G652B or G652D) و مشخصات درج شده در جدول شماره ذیل می‌باشند.

پارامترها واحد ارزش
تضعیف فیبر نوریFiber Attenuation-1310nm dB/km 0.35
تضعیف فیبر نوریFiber Attenuation-1550nm dB/km 0.25
تضعیف تغییر دما dB/km 0.05≥
نقطه عدم انطباق Point Discontinuities-1310/1550nm dB 0.10≥
تضعیف حداکثرآب Water Peak Attenuation-1383±3 dB/km ارجاع به توضیح
تغییر تضعیف طول موج Attenuation Change vs. Wavelength-1285-1310 dB/km 0.10≥
تغییر تضعیف طول موج Attenuation Change vs. Wavelength-1525-1575 dB/km 0.05≥
تغییر تضعیف شعاع خمشAttenuation Change vs. Bending-100wraps/50mmdia dB 0.05≥
تغییر تضعیف شعاع خمشAttenuation Change vs. Bending-1wrap/32mmdia dB 0.05≥
طول موج پراکندگی صفر nm 1300-1324
حداکثر پراکندگی Maximum Dispersion-1310nm Ps/nm.Km 3.2≥
حداکثر پراکندگی Maximum Dispersion-1550nm Ps/nm.Km 18.0≥
شیب پراکندگی صفر Zero Dispersion Slope Ps/nm2.Km 0.092≥
قطر اسمی Nominal Mode Field Diameter-1310nm μm 9.2±0.4
قطر اسمی Nominal Mode Field Diameter-1550nm μm 10.4±0.8
طول موج برش فیبر نوریCable Fiber Cut-off Wavelength-(λcc) nm <1260
افت پراکندگی حالت قطبشPolarization Mode Dispersion-1310nm Ps/ √kM <0.2
افت پراکندگی حالت قطبشPolarization Mode Dispersion-1550nm Ps/ √kM <0.2

کابل فیبر نوری ADSS شهید قندی و ابعاد آن

ابعاد کابل فیبر نوری ADSS شهید قندی به ترتیب جدول شماره 2 که در ذیل می‌باشد. جدول (2)

پارامترها واحد ارزش
قطر روکش μm 125±2
خطای متمرکز روکش کور μm Max 1
خطای غیر متعارف کور % Max 6
خطای غیر متعارف روکش % Max 2
قطر فیبر نوری پوشش روکش μm 250±15
خطای متعارف پوشش μm 15
خطای غیر متعارف پوشش % 10

مشخصات لوز تویوب و فیبر نوری

هر لوز تویوب فیبر نوری براساس رنگ براساس جدول شماره 3 که در ذیل شناسایی می‌شود. جدول (3)

شماره فیبر نوری رنگ شماره فیبر نوری رنگ
1 سفید ۷ قهوه‌ای
2 قرمز ۸ بنفش
3 سبز ۹ نارنجی
4 آبی ۱۰ صورتی
5 زرد ۱۱ طوسی
6 مشکی ۱۲ بی رنگ

توجه: برای کابل های نوری کمتر از 12کر، رنگ های اول باید مورد استفاده قرار گیرد.

ساختار کابل فیبر نوری

ساختارهای کابل فیبر نوری ADSS شهید قندی طبق جدول شماره که 4 و شکل ذیل می باشند. جدول (4)

توضیحات موضوع
فیبر نوری سینگل مد دارای استانداردITU G652  می باشد .این دسته از فیبرهای نوری  براساس رنگ بندی کد شده اند و به طور مناسب در دامنه وسیعی از دما از -40 تا +80 درجه سانتی گراد به درستی عمل می‌کنند. 3-1- فیبر نوری
لوز تیوب های از موادPBT  که با رنگ کدگذاری شده اند، حاوی 1 تا ۱۲ فیبرهای نوری هستند که با ژلهthixotropic  پر شده‌اند. این ژله عاری از هرگونه کثیفی و ذرات فلزی و غیر سمی است که هیچ گونه خطرات پوستی ندارد. 3-2- بافر
عنصر مقاوم مرکزی غیر فلز (FRP) با حداقل میانگین قطر 2.5میلی متر. 3-3- عنصر مقاوم مرکزی
لوز تیوب ها با یک چرخش چپ و راست اطراف هسته مقاوم مرکزی پیچیده می شود. برای تطبیق لوز تیوب ها با عنصر مرکزی ممکن است از پرکننده های PP یا HDPE در ساختار کابل استفاده گردد. 3-4-  کر
یک لایه از نوار پلی استر با ضخامت کافی به صورت طولی سرتاسر لوز تیوپ ها را احاطه کرده است. 3-5-  نوار  پلی استر
دو نخ پوست کنی در دو طرف قطر کابل روی نوار جاذب رطوبت و زیر روکش اولیه قرار می گیرد و دو نخ پوست کنی نیز روی نوار استیل و زیر روکش خارجی قرار می گیرند. نخ پوست کنی باید مقاوم و انعطاف پذیری کافی برای برش نوار یا پلی اتیلن را دارا باشد. 3-6-  نخ پوست کنی
یک روکش مشکی LDPE مطابق با  ASTM D-1248 روی نخ پوست کنی قرار می گیرد. و میانگین ضخامت روکش 1.5میلی متر می باشد. 3-7- روکش اولیه
یک نوار استیل موج دار که سرتاسر روکش اولیه را پوشانده است. این لایه به عنوان ضد جونده عمل می کند. همپوشانی نوار نباید کمتر از 3میلی متر باشد. 3-8- آرمور
یک روکش مشکی HDPE مطابق با ASTM-D1248 روی نوار استیل را پوشانده است. میانگین ضخامت روکش 2میلی متر می باشد. 3-9- روکش خارجی/بیرونی

سایز کابل و اطلاعات کلی کابل

سایز کابل ها و اطلاعات کلی به ترتیب جدول شماره 5 ذیل می باشند. جدول (5)

پارامترها  N 4*6
شماره تویوب ها ۴
فیبر هر تویوب ها ۶
تعداد فیبر ها ۲۴
عضو قدرتمند مرکزی (میلی متر) ۲.۵
نیروی کششی در نصب ۵۰۰۰
نیروی کششی در عملکرد ۵۰۰۰
قطر کلی (میلی متر) ۱۳
وزن (کیلوگرم/ کیلومتر) ۱۱۰

توجه: نیروی کششی ممکن است با افزایش مقدار نخ آرامید افزایش یابد.

علامت های شناسایی

هر طولی از کابل به صورت منظم بوسیله کارخانه سازنده، سال ساخت، تعداد تیوپ ها، فیبر نوری هر تیوپ و نوع کابل شناسه گذاری شده است. این نوشته‌ها بر روی روکش نهایی چاپ و نوشته شده است.  

تست های مکانیکی و عملکردی

تست های کاربردی و مکانیکی بر طبق جدول  شماره 6 ذیل می باشند. جدول (6)

آیتم شرایط مرجع
نفوذ آب 1متر طول / 1متر ارتفاع / یک ساعت / بدون قطره FOTP-82
فشار 220 نیوتن فشار/ برروی 10 میلی متر بخشی از کابل EIA/TIA 455-41
انعطاف 25 سیکل / قطر خمش20  برابر قطر کابل EIA/TIA 455-104
ضربه 660گرم وزن / 1متر ارتفاع / در 2 نقطه از 3 موقعیت طولی کابل EIA/TIA 455-25
کشش و خمش نیروی کشش 3000 نیوتن EIA/TIA 455-33
تابیدگی 2 متر طول / 10 سیکل از تابیدن مکانیکی EIA/TIA 455-85
خم در درجه حرارت بالا یا پایین قطر خمش20  برابر قطر کابل / 4 چرخش کامل / 4 ساعت / از دمای -30 درجه تا +60 EIA/TIA 455-37
گره 10 کیلوگرم وزن / قطر مقطعی از گره EIA/TIA 455-87
سیکل دما 2 ساعت از 0 درجه تا -40 / 8 ساعت در -40 / 4 ساعت از -40 تا +85 درجه / 8 ساعت از 85 درجه / 2 ساعت از 85 درجه تا 0 درجه / 5 سیکل IEC 794-1-F1

توضیح: تغییرات در تضعیف از 0.05 دسی بل در طول موج 1550 فراتر نرود

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیOptical Fiber Cable SM 24Core Shahid Ghandi ADSS-SPAN80
سایر مشخصات
نوع فیبر

سینگل مود (SM)

نوع کابل فیبرنوری

کانالی

تعداد کور

24

تعداد مهار

3 مهار

جنس روکش

LSZH

رنگ

مشکی

نظرات کاربرانOptical Fiber Cable SM 24Core Shahid Ghandi ADSS-SPAN80

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل فیبر نوری 24 کور کانالی شهید قندی ADSS SM SPAN80”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخOptical Fiber Cable SM 24Core Shahid Ghandi ADSS-SPAN80

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیOptical Fiber Cable SM 24Core Shahid Ghandi ADSS-SPAN80
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول