سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

45154021
گزارش نادرستی مشخصات

کابل فیبرنوری NZ شهید قندی 12 کور OSSC_SJ سینگل مودOptical Fiber Cable SM 12Core NZ Shahid Ghandi OSSC-SJ

ویژگی‌های کابل فیبرنوری NZ شهید قندی 12 کور OSSC_SJ سینگل مود:

  •  نوع کابل فیبرنوری: سینگل مود
  •  جنس روکش: LSZH
  •  تعداد کور: 12کور
  •  مدل: NZ

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیOptical Fiber Cable SM 12Core NZ Shahid Ghandi OSSC-SJ

کابل فیبر نوری 12 کر NZ

کابل فیبر نوری 12 کور NZ شهید قندی ،(6*2)، NZ، OSSC-SJ Optical Fiber Cable, NZ, 12 Core, (2*6) ,Shahid Ghandi, OSSC-SJ این نوع کابل فیبر نوری 12 کور NZ شهید قندی در مناطق روستایی و مخابرات که دارای رطوبت بالا هستند، مورد استفاده قرارا می‌گیرد. سیم مهار بکار رفته شامل 7 رشته فولادی گالوانیزه بوده که بهم تابیده شده و به صورت موازی با هسته کابل قرار می‌گیرد و بنابراین سطح مقطع کابل به شکل عدد 8 لاتین می‌باشد. به دلیل وجود NZ برای مسافت‌های طولانی و ارتباطات سراسری استفاده می‌شود و دارای افت کمتری است. همچنین کابل فیبر نوری 12 کور NZ شهید قندی دارای یک روکش می‌باشد.

ویژگی های فیبر نوری

فیبرهای سینگل مد دارای استاندارد (ITU-T G652) و مشخصات درج شده در جدول شماره ذیل هست:

پارامترها واحد ارزش
1310nm-تضعیف فیبر نوری Fiber Attenuation dB/km 0.35
1550nm-تضعیف فیبر نوری Fiber Attenuation dB/km 0.25
تضعیف تغییر دما dB/km 0.05≥
نقطه عدم انطباق Point Discontinuities-1310/1550nm dB 0.10≥
تضعیف حداکثر آّب Water Peak Attenuation-1383±3 dB/km ارجاع به توضیح
تغییر تضعیف طول موج Attenuation Change vs. Wavelength-1285-1310 dB/km 0.10≥
تغییر تضعیف طول موج Attenuation Change vs. Wavelength-1525-1575 dB/km 0.05≥
تغییر تضعیف شعاع خمش Attenuation Change vs. Bending-100wraps/50mmdia dB 0.05≥
تغییر تضعیف شعاع خمش Attenuation Change vs. Bending-1wrap/32mmdia dB 0.05≥
طول موج پراکندگی صفر nm 1300-1324
حداکثر پراکندگی Maximum Dispersion-1310nm Ps/nm.Km 3.2≥
حداکثر پراکندگی Maximum Dispersion-1550nm Ps/nm.Km 18.0≥
شیب پراکندگی صفر Zero Dispersion Slope Ps/nm2.Km 0.092≥
قطر اسمی Nominal Mode Field Diameter-1310nm μm 9.2±0.4
قطر اسمی Nominal Mode Field Diameter-1550nm μm 10.4±0.8
طول موج برش فیبر نوری Cable Fiber Cut-off Wavelength-(λcc) nm <1260
افت پراکندگی حالت قطبش Polarization Mode Dispersion-1310nm Ps/ √kM <0.2
افت پراکندگی حالت قطبش Polarization Mode Dispersion-1550nm Ps/ √kM <0.2

توجه: برای ITU-T G652D تضعیف در 1383، < 0.31 dB/Km خواهد بود.

ابعاد فیبر نوری

ابعاد کابل فیبر نوری 12 کور NZ شهید قندی به ترتیب جدول شماره 2 که در ذیل می باشد:

پارامترها واحد ارزش
روکش قطر μm 125±2
خطای متمرکز روکش هسته(کر) μm Max 1
خطای غیر متعارف هسته % Max 6
خطای غیر متعارف روکش % Max 2
قطر فیبر نوری پوشش روکش μm 250±15
خطای متعارف پوشش μm 15
خطای غیر متعارف پوشش % 10

مشخصات لوز تویوب و فیبر نوری

هر لوز تویوب فیبر نوری بر اساس رنگ براساس جدول شماره 3 که در ذیل شناسایی می‌شود. جدول (3)

شماره فیبر نوری رنگ شماره فیبر نوری رنگ
۱ سفید ۷ قهوه ای
۲ قرمز ۸ بنفش
۳ سبز ۹ نارنجی
۴ آبی ۱۰ صورتی
۵ زرد ۱۱ طوسی
6 مشکی ۱۲ بی رنگ

  توجه: برای کابل فیبر نوری کمتر از 12 کور، رنگ‌های اول باید مورد استفاده قرار گیرد.

ساختار کابل

ساختارهای کابل طبق جدول شماره که 4 و شکل ذیل می‌باشند. جدول (4)

توضیحات موضوع
فیبر نوری سینگل مد دارای استاندارد ITU-T G652  می باشد .این دسته از فیبرهای نوری  براساس رنگ بندی کد شده اند و به طور مناسب در دامنه وسیعی از دما از -40 تا +80 درجه سانتی گراد به درستی عمل می‌کنند 3-1- فیبر نوری
لوز تیوپ های از موادPBT  که با رنگ کدگذاری شده اند، حاوی 1 تا ۱۲ فیبرهای نوری هستند که با ژله thixotropic پر شده‌اند. این ژله عاری از هرگونه کثیفی و ذرات فلزی و غیر سمی است که هیچ گونه خطرات پوستی ندارد. 3-2- بافر
عنصر مقاوم  مرکزی غیر فلز (FRP) با حداقل میانگین قطر 2.5میلی متر. 3-3- عنصر مقاوم مرکزی
لوز تیوب ها با یک چرخش چپ و راست اطراف عنصر مقاوم مرکزی پیچیده می شود. برای تطبیق لوز تیوب ها با عنصر مرکزی ممکن است از پرکننده های PP یا HDPE در ساختار کابل استفاده گردد. کر با یک ترکیب پرکننده مناسب پر خواهد شد. 3-4- کر
یک لایه از نوار پلی استر با ضخامت کافی به صورت طولی سرتاسر لوز تیوب ها را احاطه کرده است. 3-5-  نوار پلی استر
یک نوار آلومینیومی با پوشش کوپلیمر روی هر دو طرف به صورت طولی با یک همپوشانی مناسب قرار گرفته است. ضخامت آلومینیوم 200میکرون است و پوشش کوپلیمر روی هر طرف ضخامتی حدود 38میکرون دارد. 3-6-  مانع نفوذ رطوبت
یک روکش مشکی LDPE مطابق با ASTM D-1248 روی نوار آلومینیوم قرار خواهد گرفت. میانگین ضخامت روکش 1.4میلیمتر می باشد. 3-7- روکش
سیم مهار تابیده شده شامل 7 سیم استیل گالوانیزه شده با قطر 0.9میلیمتر و پوشش زینک حداقل 120گرم بر متر مربع و حداقل نیروی کششی 1600نیوتون بر میلی متر مربع می باشد. 3-8-  سیم مهار 7 رشته ای به هم تابیده شده

سایز کابل و اطلاعات کلی کابل

سایز کابل فیبر نوری 12 کور NZ شهید قندی و اطلاعات کلی به ترتیب جدول شماره 5 ذیل می باشند. جدول (5)

پارامترها N 2*6
تعداد تیوب ها ۲
فیبرهای هر تیوب ۶
تعداد فیبرها ۱۲
عضو مقاوم مرکزی (میلیمتر) 2.5
نیروی کشش (KN) 6.7
قطر کلی (میلیمتر) 12
وزن (کیلوگرم/ کیلومتر) 173

توجه: نیروی کششی ممکن است با قطر بالاتر افزایش یابد.

  • علامت های شناسایی

هر طولی از کابل فیبر نوری 12 کور NZ شهید قندی به صورت منظم بوسیله کارخانه سازنده، سال ساخت، تعداد تیوپ ها، فیبر نوری هر تیوپ و نوع کابل شناسه گذاری شده است. این نوشته‌ها  بر روی روکش نهایی چاپ و نوشته شده است.  

  • تست های مکانیکی و عملکردی

تست‌های کاربردی و مکانیکی بر طبق جدول  شماره 6 ذیل می باشند. جدول (6)

آیتم شرایط مرجع
نفوذ آب 1متر طول / 1متر ارتفاع / یک ساعت / بدون قطره FOTP-82
فشار 220 نیوتن فشار/ برروی 10 میلی متر بخشی از کابل EIA/TIA 455-41
انعطاف 25 سیکل / قطر خمش20  برابر قطر کابل EIA/TIA 455-104
ضربه 660گرم وزن / 1متر ارتفاع / در 2 نقطه از 3 موقعیت طولی کابل EIA/TIA 455-25
کشش و خمش نیروی کشش 3000 نیوتن EIA/TIA 455-33
تابیدگی 2 متر طول / 10 سیکل از تابیدن مکانیکی EIA/TIA 455-85
خم در درجه حرارت بالا یا پایین قطر خمش20  برابر قطر کابل / 4 چرخش کامل / 4 ساعت / از دمای -30 درجه تا +60 EIA/TIA 455-37
گره 10 کیلوگرم وزن / قطر مقطعی از گره EIA/TIA 455-87
سیکل دما 2 ساعت از 0 درجه تا -40 / 8 ساعت در -40 / 4 ساعت از -40 تا +85 درجه / 8 ساعت از 85 درجه / 2 ساعت از 85 درجه تا 0 درجه / 5 سیکل IEC 794-1-F1

توضیح: تغییرات در تضعیف از 0.05 دسی بل در طول موج 1550 فراتر نرود.

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیOptical Fiber Cable SM 12Core NZ Shahid Ghandi OSSC-SJ
سایر مشخصات
رنگ

مشکی

نوع فیبر

سینگل مود (SM)

نوع کابل فیبرنوری

هوایی

جنس روکش

LSZH

تعداد کور

12 کور

نظرات کاربرانOptical Fiber Cable SM 12Core NZ Shahid Ghandi OSSC-SJ

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل فیبرنوری NZ شهید قندی 12 کور OSSC_SJ سینگل مود”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخOptical Fiber Cable SM 12Core NZ Shahid Ghandi OSSC-SJ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیOptical Fiber Cable SM 12Core NZ Shahid Ghandi OSSC-SJ
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول