سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

45154021
گزارش نادرستی مشخصات

پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود APC-UPCSC-SC green to blue single mode fiber optic cord patch

ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود Apc-Upc:

  • نوع استفاده: مخصوص مودم های فیبرنوری
  • رنگ کانکتورهای فیبرنوری: سبز و آبی
  • تعداد کور: سیمپلکس
  • متراژ : بستگی به نیاز و انتخاب شما دارد
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • نوع فیبر: Single Mode

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیSC-SC green to blue single mode fiber optic cord patch

پچ کورد فیبر نوری SC/UPC – SC/APC سینگل مود نگزنس :

کابل های فیبر نوری از مهم ترین تجهیزات در شبکه های مخابراتی می باشند که ارسال اطلاعات در آنها با کمک پالس های نوری انجام میشود.

این کابل ها دارای هسته شیشه ای یا پلاستیکی بوده و چیزی شبیه به روکش اطراف آن را احاطه نموده و در نهایت اطلاعات به پالس های نوری تبدیل و با نور هدایت میشوند.

معرفی  کانکتور فیبر نوری مدل  SC :

از جنس پلاستیک با مغزی سرامیک ساخته شده و به صورت تک قل و یا دو قلو در بازار یافت می شود .

 

ساختار داخلی کانکتور فیبر :

مهمترین بخش یک کانکتور فرول (ferrule) می باشد . فرول صرفا یک تیوب خالی از جنس عمداتا سرامیک بوده که مغزی فیبر نوری در داخل آن قرارگرفته تا بتوان با فیبر روبرو هم تراز گردد .

فیبر نوری بعد از بریدن نیاز به صیقلی شدن دارد که به این عمل پولیش شدن گویند .

انواع کانکتور های PC ، APC و UPC چیست و چرا مهم است :

همانطور که بیان گردد ، فرول و فیبر برای اتصال به فرول و فیبر نوری مقابل پولیش شده و دقیقا در یک راستا قرار می گیرند . مشکلی که وجود دارد این است که همیشه لایه ای از هوا مابین دو فرول باعث شکست نور و افت کیفیت اتصال می شود .

برای کاهش این لایه هوا ، فرول به مدل های مختلفی پالیش می شود تا اتصال با کیفیت تری ارائه نماید . این روش های پولیش فیبر و فرول باعث به وجود آمدن کانکتور هایی با استاندارد های pc ، APC و UPC شده است . در حالت PC فرول به صورت محدب میشود . در حالت  UPC فرول محدب شده و فیبر به صورت گنبدی از فرول برون میزند و در نهایت در مدل APC فرول و فیبر با زاویه 8 درجه بریده میشود .

APC   بهترین و PC  ضعیف ترین نوع کانکتور های موجود هستند و نشان می دهند که انعکاس و افت نور در یک اتصال چقدر می باشد . برای تشخیص این موضوع از رنگ استفاده شده است . کانکتور های APC به رنگ سبز و کانکتور های UPC به رنگ آبی و یا کرم عرضه می شوند .

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیSC-SC green to blue single mode fiber optic cord patch
سایر مشخصات
نوع فیبر

سینگل مود (SM)

متراژ

10M
1M
20M
2M
3M
5M

برند

نگزنس

رنگ

آبی
سبز

نوع پولیش

APC
UPC

نوع کانکتور

SC-SC

نوع ساختار

simplex (SX)

نظرات کاربرانSC-SC green to blue single mode fiber optic cord patch

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود APC-UPC”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخSC-SC green to blue single mode fiber optic cord patch

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیSC-SC green to blue single mode fiber optic cord patch
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول