سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

4242 4515021

پچ کورد فیبرنوری FC-LC داپلکس سینگل مود سه متریLegrand SC-LC Duplex Fiber Optic Patch Cord Singlemode

ویژگی‌های پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-LC داپلکس سینگل مود:

  • نوع فیبر: Singlemode
  • تعداد کور:  Duplex
  • نوع کانکتور: FC-LC
  • نوع پولیش: UPC
  • طول: 3 متر

140,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیLegrand SC-LC Duplex Fiber Optic Patch Cord Singlemode

نوع کانکتور: FC-LC

تعداد کور: Duplex

نوع فیبر: Singlemode

رنگ کابل: زرد

رنگ کانکتور: آبی

کابل های رابط فیبرنوری (Patch cord) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل ها استفاده شود. این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند.

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیLegrand SC-LC Duplex Fiber Optic Patch Cord Singlemode
سایر مشخصات
نوع فیبر

سینگل مود (SM)

متراژ

10M
15M
1M
20M
2M
3M
5M

برند

لگراند

نوع پولیش

UPC

نوع کانکتور

SC-LC

نوع ساختار

Duplex (DX)

نظرات کاربرانLegrand SC-LC Duplex Fiber Optic Patch Cord Singlemode

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری FC-LC داپلکس سینگل مود سه متری”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخLegrand SC-LC Duplex Fiber Optic Patch Cord Singlemode

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیLegrand SC-LC Duplex Fiber Optic Patch Cord Singlemode
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول