سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

45154021
گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ERCisco Fiber Optic Transceiver Module

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

  • قابلیت انتقال اطلاعات تا متراژ: 40 کیلومتر
  • سرعت انتقال اطلاعات: 10.3Gbps
  • مناسب برای اتصال یه فیبر های نوری از نوع: single Mode
  • نوع کانکتور: LC

285,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیCisco Fiber Optic Transceiver Module

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER در بازار تجهیزات شبکه برای اتصال به فیبر های نوری از نوع SMF مناسب می‌باشد.این ماژول برای مسافت های بسیار طولانی تا مقدار 40 کیلومتر را پشتیبانی می کند.این مدل از ماژول سیسکو، از کانکتور LC بهره می‌برد.تکنولوژی اتصال این مدل ماژول از نوع wired می باشد.این محصول قابل استفاده برای کابل های SMF می باشد.این کابل ها با اندازه هسته 62.5 میکرون توانایی انتقال اطلاعاتشان تا 50 برابربیشتر از کابل های MMF است.فرمت ماژول در این محصول از نوع +SFP می‌باشد.ماژول های +SFP فرم کوچک و پیشرفته از تجهیزات انتقال دیتا می‌باشد.

 

اگر میخواهید از سرعت بیشتر و رفاه حال خوشابند برخوردار شوید و از زحمت های نصب انواع نرم افزار و سخت افزار های اضافی دور بمانید، بی شک گزینه استفاده از ماژول ذر بستر شبکه شما نسبت به نسل قدیمی رابط های ثابت یا اتصالات ماژولار، یک انتخاب ایده آل می‌باشد.ماژول فوق با استاندارد های SFP MSA, IEEE STD 802.3 and 802.3ab کاملا تطابق دارد.سرعت انتقال دیتا در این ماژول ها 10 گیگا بایت بر ثانیه می باشد.

 

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

  • در شبکه های تجهیزات فیبر نوری تک حالته یا single mode به کار می رود.
  • این ماژول ها می توانند دیتا را تا حداکثر 40 کیلومتر انتقال دهند.
  • ماژول های فوق این قابلیت را دارند که در دمای بالای (تقریبا 70 درجه سانتی گراد) هم فعال باشند.
  • ماژول های فوق این توانایی را دارند که دیتاهایی با طول موج 1550 را منتقل کنند، البته فقط در این حالت می توانند تا مسافت 40 کیلومتری را پوشش دهند و در غیر این صورت مسافت کمتر خواهد شد.
  • پهنای باند بالایی را در اختیار کاربر قرار می دهد.
  • برای شبکه هایی که قصد پوشش مسافت زیادی را دارند، انتخابی مناسب و البته مقرون به صرفه به حساب می آید.
  • ماژول های فوق فقط یک حالت انتقال دارند.
  • این ماژول ها هم فرستنده و هم گیرنده می باشند.
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیCisco Fiber Optic Transceiver Module
سایر مشخصات
TRANSMIT AND RECEIVE WAVELENGTH (NM(

1530 to 1565

CORE SIZE (MICRONS(

G.652

CABLE DISTANCE

40km

TRANSMIT POWER (DBM(

Maximum: 4.0, Minimum: -4.7

RECEIVE POWER (DBM(

Maximum: -1, Minimum: -15.8

BAIL LATCH COLOR

قرمز

POWER CONSUMPTION (W(

1.5

OPERATING TEMPERATURE RANGE

COM

نظرات کاربرانCisco Fiber Optic Transceiver Module

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخCisco Fiber Optic Transceiver Module

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیCisco Fiber Optic Transceiver Module
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول