سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

45154021
گزارش نادرستی مشخصات

ماژول سیسکو GLC-TCisco GLC-T SFP Module

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T : 

  • برند : سیسکو
  • نوع ماژول : SFP (mini-GBIC) transceiver module
  • 1000Base-T
  •  Ethernet 1000Base-T – RJ-45

530,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
آماده ارسال
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیCisco GLC-T SFP Module

ماژول یک قطعه سخت افزاری می باشد که کاربرد های متعددی دارد و با توجه به نیاز خود می توانید دستگاه خود را توسط ماژول ارتقا دهید. این مدل از ماژول سیسکو یک ماژول فیبر نوری است که با سوئیچ هایی که دارای پورت Uplink هستند، سازگاری دارد. SFP ماژول مدل های مختلفی دارد و برای اکثر سوئیچ های سیسکو مناسب می باشد. شما می توانید به راحتی این قطعه سخت افزاری را به سوئیچ های خود متصل کنید و با توجه به نوع پورت و هزینه، ماژول خود را انتخاب کنید و پهنای باند انتقال شبکه را ارتقا دهید. ابعاد این محصول برابر با 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و وزنی برابر 75 گرم است که در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است.

تبادل اطلاعات در ماژول SFP سیسکو GLC-T :

کانکتور این ماژول ها متفاوت می باشد، این مدل، از کانکتور LC استفاده می کند و فیبری از نوع SFP ,mini-GBIC برای آن استفاده شده است که می تواند داده ها را با سرعت Ethernet 1000Base-T منتقل کند. از این ماژول فیبر نوری می توانید در شبکه هایی استفاده کنید که از پروتکل های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 استفاده می کنند. این قطعه سخت افزاری از یک پردازنده با کیفیت Cisco استفاده می کند که در پردازش دیتاها سرعت بالایی دارد و باعث ترافیک کمتر در شبکه می شود و همانطور که می دانید پردازنده نقش مهمی در سرعت پردازش دارد و زمانی که از یک پردازنده خوب استفاده شود، شبکه دچار ترافیک کمتری خواهد شد. کابل هایی که از نوع Cat 6/Cat 6a می باشند را می توانید برای این ماژول ها استفاده کنید.

عملکرد ماژول فیبر نوری Cisco GLC-T :

نوع انتقال اطلاعات در ماژول سیسکو متفاوت می باشد و می توانید به حالت های MultiMode و SingleMode آن را تنظیم کنید. در حالت SingleMode این قطعه تا فاصله 10 متر را پشتیبانی می کند و حالت MultiMode فقط تا فاصله 550 متر را ساپورت می کند. از دیگر ویژگی های ماژول فیبر نوری Cisco مدل GLC-T که یک ماژول SFP می باشد، می توان به امکان Hot Plug، سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T، با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 100 متر طول لینک اشاره نمود.

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیCisco GLC-T SFP Module
سایر مشخصات
مدل محصول

GLC-T

نرخ انتقال

1GBPS

نوع کانکتور

RJ-45

نوع کابل

Ethernet 1000Base-T

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

100M

قابلیت Hot Swapable

دارد

نظرات کاربرانCisco GLC-T SFP Module

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو GLC-T”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخCisco GLC-T SFP Module

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیCisco GLC-T SFP Module
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول